Lineage 2 100ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum for Lineage 2 100ka
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nové veci na 100ka

Go down 
+4
Brutal
WassaBi
XenonCZ
Admin
8 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 25
Join date : 2018-07-07

Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitimeMon Jul 16, 2018 11:42 pm

Nová 100ka má tato vylepšení co stará 100ka neměla:

- spawn všech epic Boss od 17:00 do 22:00 kvuli víc pvp
- GM 1 má větší drop na enchanty jako ostatní GM zóny ale je to autoflag zóna (pvp zona)
- na namku bude spawnutý auction manager aby bylo více místa na namku
- A/S recepty budu cez Quest
- na serveru bude nainstalována ochrana proti botům, Hack a různým programem
- enchanty, S bogy a LS budou stackovacie (všechno do jedného)
- zmenšený clan systém cen

Chceme zde vidět vaše názory na nové změny co jsou tu napsány.
Back to top Go down
https://lineage2-100ka.forumotion.com
XenonCZ




Posts : 2
Join date : 2018-07-14

Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Re: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitimeTue Jul 17, 2018 4:46 pm

Hoj.
Možná sem to přehlíd ale je povolen multibox? A kolik?

Btw: kamaloka byla od gracie coz? :-D ze me to bavilo prave. Tak to asi nepude "vyndat" tuhle fíčuru a dát ji sem :-D

Nešel by safe do +6? Socky jako já co se bojej že jim to rupne tak končí na +3 ale ono to nesvítí vubec nijak :-D


EDIT: pardon, z FB jsem myslel ze se muzu zeptat na co chci, prehlid jsem info ze se mam ptat na veci vyse uvedene. Ale kdyz uz jsem to napsal :-D
Back to top Go down
WassaBi

WassaBi


Posts : 19
Join date : 2018-07-17
Location : Slovakia

Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Re: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitimeTue Jul 17, 2018 6:11 pm

Tak ahoj Admine.

Par pripomienok by som mal....

1.Dufam ze bude Tattoo klasika Avadon Soul a ta sranda na speed ziadne tie kecy o tom ze to unbalancuje server..... je len o tom ze malo kto to vie pouzivat Very Happy

2.Myslim si ze by bolo dobre, ked uz je ten spawn na tych Grand Bossov aby si dal aspon 2x drop na sperky nech to zas nehovni jeden klan...

3.A/S rcp je si myslim dobre nechat na Q vsetko retail ziadne 100% rcp

4.Dobre by bolo aby sa zrusil buffer len na zakladne buffy od PPcka nech sa musi kazdy hrac posnazit a spravit si svojho vlastneho alebo sa obmedzia solo hraci a budu v klanoch. Dalej by mohol byt aj AIO buffer za donate ako bol na original stoke Proste zaklad PP alebo cardinal plus vsetky buffy zo vsetkych bufferov okrem OLka + nobles a zakaz chodit na Olly a na Eventy..... Vyrazne by sa zdvyhla populacia serveru aj ked len o bufferov ale ajtak a to nehovorim o prispevkoch za donate za AIO buffera. Obnasa to aj to ze by sa asi musel zdvihnut max pocet subbclasov a asi aj zrusit to obmedzenie kedy nemoze brat cierny elf sub na bieleho alebo sumoner na sumonera atp.

5.Autoflag zony dufam ze budu aj u vsetkych Grand Bossov plus ci bude nieeco takeho ako AQ 80 lvl alebo zaken 80 lvl ma to svoje vyhody aj nevyhody to by som nechal na tebe ale bodla mna asi retail 40 a 60 lvly nech to tak zostane.

6.Seven Signs retail - starts to open the serve ? takze ziaden mamon v girane ? to snad nemyslis vazne Very Happy ako mne to osobne nevadi ale pochybujem ze niekto bude retail cakat tyzden aby mohol vymenit seal stony alebo unsealovat armor Very Happy to len tak pre pobavenie....

7.Enchant enchant by som dal ako bolo na origo stoke +50 mozno nejaky ten random glow efect spravit ( nieje to nic narocneho ) plus sanca viem ze prehnana ale 90 % na blessed lebo poniektory maju na enchant malo stastia ale to je tiez na diskusiu aj ked je +50 dost vysoke cislo

8.Ziadna zmienka o full activkach aj ci budu tak boostle ako na origo stoke, Vela hracov by sa poradovalo ak by bol full activ na ILku dalsia vec co ta zabavi na hodne dlho proste dat tam z Top LS 15% sancu na skill to je tak akurat si myslim.

9.Subb clas som si vsimol ze je za 50 mega ale původne tam bolo mini Q aj to by som mozno nechal je to len predsa viac prace pre hraca a aj viac zabavy....

10.Quest drop: x15 (dynamic) chapem, ale predsa je to 70x s custom zonamy tak nech nemusime farmit TOI alebo ally s Ketrou/Varkou pol roka.... chapem ze urcite su individualne nastavene Q dropy a rewardy ale predsa nepozadujem/e nejaky smiesny increas ale donastavenie jednotlivých Qtov.

11.Mana Potions dal by som ich na 500 mp restore a 5 sec reus taka zlata stredna cesta...

12.Mnozstvo buffov tiez to tam nieje zohladnene ale urcite by som to dal ak sa zohladnia ostatne veci ako AIO buffer ench na +50 full activ atp tak by bolo dobre to dat ako bolo na origo stoke 40 buff slotov cca + aby sa nescitavali buffy s aktivkamy a debuffmy.

13.Zas ta Olly Very Happy neviem ci by to nebolo dobre nechat retail na mesiac miesto jedneho tyzdna viac bodov na olly za mesiac tym padom viac bogov na enchat a vacsie fighty na olly o jeden char len postreh podla mna...

14.Ciapky,Klobuky,Masky atp dufam ze to nebude v Gmshope lebo je to len dalsia komodita s ktorou sa da obchodovat ked sa budu dat ziskat len od Event Mastra, zas nieco co bude mat nejaku hodnotu v hre

15.Drop Event dufam ze bude nejaky pismenkovy event alebo medailovy zas nejake obzvlastnenie hry a odmeny to uz je random vec len na uvazeni...

16.Nobless obalka cena za nu by mohla byt minimalne 800 monostone shardov plus nejaka ta medaila a adeny nech to zas nieje prilis lacne a aby bola len ta 65lvl aby bolo potreba zabit baraka.


Ak ma nieco napadne tak to tu budem dopisovat.

Neber to ako urazku alebo utocenie na teba ak by to tak vyznelo su to len spomienky a napady na uvazenie a hlavne nostalgia ale budem rad ak by sa z toho 99 % splnilo nebudem kecat ze nie.

Za pochopenie dakujem a pozdravuje ta Wassabi byvale 100ka GM
Back to top Go down
Brutal
Admin
Brutal


Posts : 12
Join date : 2018-07-18
Age : 33
Location : Prague

Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Re: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitimeWed Jul 18, 2018 4:26 pm

Ja tak nejak súhlasím s Wassabim.
NPC buffer len základ a mammona by som dal do giranu určite.
AQ, zaken bez zmeny lvlu.
AIO buffera za donate, od event mastra doplnky...
Tattoo + full augumenty passiv, aktiv. Tak jak to bolo na 100Ke celý čas.
Ale hlavne +50 enchant akurát by som dal 85% a nie 90%.
Back to top Go down
MrBoy




Posts : 7
Join date : 2018-07-19

Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Re: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitimeThu Jul 19, 2018 3:16 pm

Já bych bral spíš Buffovací knížku se vším (macra, summony a Hot Springs buffs[Malaria,Flu,Cholera,..] ) místo AIO za donate )

+ pokud to půjde tak udělat oly jen s věcma např +"6 "
+ miniQ na subko (slow: 50kk + 4 truhly ze sub RB, Fast: 500kk+ něco )


- zrušil bych GM shop do B grade ( tak jak to bylo na staré 100ce jen do low C grade (to co se dá koupit v luxury za crystaly)) Aspoň se bude moct opět vyměňovat damascus za věci ++ Very Happy  a navýší to délku serveru o trošku...
Back to top Go down
Topy

Topy


Posts : 1
Join date : 2018-07-21

Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Re: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitimeSat Jul 21, 2018 10:23 am

Official L2PTS files without bugs - with full support from lucera2 team.
Server Platform: L2PTS files

wtf? Very Happy píšeš PTS bez bugu a pritom je to java(lucera2.ru) a ta ma dosti bugu Shocked se supportem od Deazera moc nepočítej, čekal sem 3 tejdny na odpověď a pak mě napsal že mě vypršela placená podpora že si mam zaplatit když chci help ^^

jinak jak už tady psali nej by bylo po vzoru 1. 100ky(1. je myšleno tý co byla po GM serverech kde každej měl admin práva)
NPC s minimum buffama, ať každej vymobká buffera bo hrajou v partách
žádný armor/weapon GM shop, klasicky koupit z luxury
QI na sub/noblesse low chance dropem v GM zonach
Epici retail lvl jen zvýšit staty kůli easy overenchantu

btw nevim jak teď, ale ještě před půl rokem blokoval StrixGuard jen free(cracked)adrenalin, tak si to testni Wink
Back to top Go down
Kirito




Posts : 1
Join date : 2018-07-24

Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Re: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitimeTue Jul 24, 2018 11:40 am

Ahoj,

mě se jen moc nelíbí ten Crystal Scroll s šancí 100%. Osobně bych ty CS dal uplně pryč a za vote zvolil jiné odměny. To všichni budou mít věci na +50 hned a pak to bude zase nuda.

Každopádně jsem neskutečně rád že se 100ka vrací!!!

Very Happy
Back to top Go down
WassaBi

WassaBi


Posts : 19
Join date : 2018-07-17
Location : Slovakia

Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Re: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitimeTue Jul 24, 2018 12:32 pm

Ano Crystal scroll by som tiez odstranil ale to je na hlasovanie.....
Back to top Go down
Syrup




Posts : 1
Join date : 2018-07-27

Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Re: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitimeFri Jul 27, 2018 2:04 pm

Hlavne nech nie su Boty, nech je dobra ochrana, a hlavne ziadne výnimky a vykupena u GM-ka.
Je kopec dobrých serverov ale ako nahle vidim botov balim to, a to vie nasrat najviac. Hadam to chvilu vydrzime.
Back to top Go down
WassaBi

WassaBi


Posts : 19
Join date : 2018-07-17
Location : Slovakia

Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Re: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitimeFri Jul 27, 2018 7:52 pm

Bude tu Smart Guard takze botov by som sa nebal.... Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Nové veci na 100ka Empty
PostSubject: Re: Nové veci na 100ka   Nové veci na 100ka Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nové veci na 100ka
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ztrata veci
» Pár věci, co jsem postřehl

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lineage 2 100ka :: L2 100ka - Community :: General Discussion-
Jump to: