Lineage 2 100ka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum for Lineage 2 100ka
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 War with ketra orc quest drop rate

Go down 
3 posters
AuthorMessage
FNS

FNS


Posts : 4
Join date : 2018-07-31

War with ketra orc quest drop rate Empty
PostSubject: War with ketra orc quest drop rate   War with ketra orc quest drop rate Icon_minitimeWed Aug 15, 2018 8:33 pm

Zdravim,
konecne som dokoncil allianci s varkou na lvl 5 a zacal som teda dropovat molary v tomto questu a vsimol som si ze nepadaju z kazdeho moba, pada to tak z kazdeho 3. po 16 kusov, narozdiel od badgu ktore padali z kazdeho moba.

Myslim si ze by bolo celkom fer keby to padalo vic, ked porovnam questy z S zbranema, kde zabiju 2 roomky a mam itemy na 1 recept, tu som musel spravit velmy dlhy a problematicky quest (hlavne zabit 2 rb o ktore je nonstop bitka) a este k tomu je tam sance ze nedostanu ani jeden z 10 random receptu ale len adeny, hustota mobu je taky omnoho mensi.

Ak by to padalo z kazdeho moba po 16 tak by to bolo sice stale dost pomale ale to by som uz aspon nebol znechuteny z kazdych aden misto receptu, ale ak to takto zostane tak teda docela lutujem ze som s tim questem stracel cas, ktory som mohol vyuzit huntenim rb na full dropy
Back to top Go down
WassaBi

WassaBi


Posts : 19
Join date : 2018-07-17
Location : Slovakia

War with ketra orc quest drop rate Empty
PostSubject: Re: War with ketra orc quest drop rate   War with ketra orc quest drop rate Icon_minitimeThu Aug 16, 2018 1:34 pm

Vravel som to adminovi ked som spisoval vsetky Qsty ze nech to poupravi a vraj to chcel nechat tak. Dalej stym uz nic nespravim.....
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 25
Join date : 2018-07-07

War with ketra orc quest drop rate Empty
PostSubject: Re: War with ketra orc quest drop rate   War with ketra orc quest drop rate Icon_minitimeThu Aug 16, 2018 10:32 pm

Zvysime to. Po RR bude padat 20-30 ked to pada z kazdeho 2-3 moba.
Back to top Go down
https://lineage2-100ka.forumotion.com
Sponsored content





War with ketra orc quest drop rate Empty
PostSubject: Re: War with ketra orc quest drop rate   War with ketra orc quest drop rate Icon_minitime

Back to top Go down
 
War with ketra orc quest drop rate
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lineage 2 100ka :: L2 100ka - Community :: Bug report-
Jump to: